קליניקה פלוס+ מודה לבשמת ליבובסקי

בשמת ליבובסקי אינה רק אשת מקצוע שליוותה אולנו בקליניקה פלוס ואותי במנהיגות ואושר. היא אישה בעלת שיעור קומה יוצא דופן, אומץ לב, תבונה, אנושיות ורגישות שהופכות אותה לאחת הנשים החזקות והחכמות שהיכרתי.

ואיך הכרנו? זה התחיל הכך שחיפשתי אנשים להקמת המיזמים הבאים שלי, המשיך בזה שהיא הפכה לעוזרת המקצועית שלי ויד ימיני, ובסוף לאחר שנכנסה לליבי – הפכה הגורם המוביל במנהיגות ואושר.

נוכחות בניו מדיה

אין היום ארגון בלי אתר. אתר הוא חלון הראווה של העסק בעולמות הוירטואליים, ודאי וודאי קליניקה פלוס, שחרטה על דיגלה ערכים כגון משפחתיות ואינטימיות, וממוקמת לכן במקומות שקטים שאינם נוטים להתבלט.

בשמת ליבובסקי - מיצוב, שיווק ובניית נוכחות בניו מדיה

בשמת ליבובסקי, המתמחה במיצוב, שיווק ובניית נוכחות בניו מדיה, גרמה לנו להבין את הקונספט הזה מיד.

בשמת ליוותה וניהלה את בניית האתר של קליניקה פלוס החל משלב האיפיון, דרך בחירת הפלטפורמה, וכלה בעבודה עם המעצבת הגרפית. בנוסף היא הובילה את הקמת הפייסבוק, ואת כל הנוכחות של קליניקה פלוס ומנהיגות ואושר בניו מדיה.

אין שיווק בלי אסטרטגיה מהודקת

בשמת נחנה ביכולות חשיבה אסטרטגית מהגבוהות שיש. היא הייתה שותפה מלאה לתהליך העיצוב האסטרטגי של קליניקה פלוס, ועבדה עימי על העיצוב האסטרטגי של מנהיגות ואושר. כך ניתן היה לדייק את האסטרטגיה בכלל, האסטרטגיה השיווקית כנגזרת ממנה, ולהביאן לידי ביטוי באתרים ובפלטפורמות השונות.

החשיבה האסטרטגית שלה, נעימות ההליכות, העומק, ויכולות הניהול והארגון הפכו אותה לאשת המקצוע האידיאלית. היא הוציאה את מיטב מד”ר צחי לוטם, דפנה סלוצקאי הבעלים, עבדה יפה עם הצוות המקצועי והתפעולי, ועם הספקים האחרים. היא ראתה את תמונת האתר בכללותו, וירדה ביישום לפרטים הכי קטנים.

האופי של העובדים שלכם הולך לכל מקום – אין תחליף לבני אדם

ובשמת מעבר להכל היא אישה נהדרת, רגישה, חכמה ומעוררת השראה. לא יפלא שהיא יצרה יחסי אנוש נפלאים עם כלל הצוות המקצועי, המייסדים ואורנה אזולאי מנהלת סניף השרון. היא עבדה בצמידות וניהלה את הקשר עם אנשי מקצוע נוספים שליוו את הקמת הקליניקה: עם מיכל שרגיל בן סירא היועצת השיווקית, ערן רותם שאחראי לשם שלנו, עם המעצבת הגרפית תמר שפי, וכמובן עם מקדם האתרים רונן ויינשטוק. הכל בנעימות ואפקטיביות.

בשמת אף הביאה אנשי מקצוע נוספים לכשנדרשו, הייתה פתוחה לכל בקשה, וניהלה את פרויקט הקמת האתר שלנו לעילה ולעילה.

התוצאה לפניכם – פשוט תציצו באתר.

אם טרם זכיתם להכיר את בשמת אתם יכולים להכיר מקצת מהיכולת המקצועית והיצירה שלה באתר. היא  עיצבה אותו, כתבה את כל הטקסטים, ועבדה מול תמר המעצבת הגרפית. וגם כשהיה צורך להכניס את הכל לסיבוב תיקונים שני – זה בדיוק מה שהיא עשתה.

מי שיעבוד עם בשמת יזכה להכיר אישה חכמה ובעלת שיעור קומה, איכפתית ומעורבת, שיודעת לחשוב היטב ולעומק, מעולה בביצוע ויישום התכנית. נותנת שירות לעילה ולעילה, ורואה את הלקוחות שלה מעל הכל.

אני ממליצה על בשמת בחום לכל מי שרוצה להכיר אישה מופלאה. היא תעזור לכם לחשוב, למקד את העסק, לתכנן אתר ולבנות אותו, לבנות נוכחות בפייסבוק, ולחשוב איך לנהל את המוניטין שלו ברשת בצורה מיטבית. לא פלא היה שהיא נחטפה לתפקיד ניהולי ושיווקי בכיר בקבוצת מן פאוור.

בשמת – את כבר חסרה לי,

שלכם ובשבילכם

ד”ר מיכל חמו לוטם


 בשמת ליבובסקי, blibovsky@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *