תזונה +

טיפול בהשמנה ותזונה נכונה

  • אם אתם מודאגים מעלייה נמשכת במשקל
  • “חושבים שמן” ורוצים לעשות שינוי אמתי בהרגלים
  • מרגישים שהאכילה מנהלת את אתכם ולא אתם אותה
  • מתוסכלים מכך שהילד לא אוכל או משתמש באוכל כמניפולציה להשגת רצונותיו

קליניקה פלוס+ היא התשובה עבורכם.

 

העלייה במשקל פוגעת בבריאות, באנרגיות, בביטחון העצמי ובדימוי הגוף. היא משליכה ישירות על האושר ואיכות החיים שלכם, ובכך על שגרת החיים והאיזון של כל המשפחה. גישות הטיפול המתקדמות כיום בעולם פועלות לשלב כלים תזונתיים, מחשבתיים, רגשיים  ופיזיים כדי ליצור שינוי אמיתי וארוך טווח אצל הסובלים מעודף משקל.

בקליניקה פלוס+ אנו מטפלים בטווח רחב של בעיות הקשורות לאכילה, ביניהן: השמנה חוזרת, בעיות האכלה אצל ילדים ותינוקות, השמנת ילדים, השמנה אצל נערות ובני נוער, אכילה רגשית, השמנה עם רקע משפחתי ומציעים תוכנית מותאמת אישית למניעת ניתוחים בריאטרים כמו קיצורי קיבה.

הרופאים והמטפלים שלנו עובדים עם סט משולב של כלים לפי גישת CIT, בעלת תוצאות מוכחות בעולם. הטיפול המשולב כולל תזונה, טיפול רגשי ועבודה על שינוי מחשבתי, בנוסף למגע, תנועה ונשימה, שהוכחו כיוצרים שינוי מהותי וארוך טווח בטיפול בהשמנה ובעיות אכילה.

הטיפול בקליניקה פלוס+ ילמד אתכם לאהוב את עצמכם כפי שאתם, ויחסוך לכם התסכול מהירידה והעלייה במשקל בעקבות דיאטות חוזרות ונשנות. נדריך אתכם איך לאכול בריא ונכון בשיטות של אכילה מודעת, וכיצד לשלב פעילות גופנית מותאמת אישית.

צוות המומחים שלנו ילווה אתכם עד שתהיו בשלים להפרד מהמשקל העודף, תיקחו חזרה את השליטה על משקלכם ובריאותכם ותחזרו לשיגרת חיים בריאה, אופטימית ומאוזנת לאורך זמן.

קישור לקריאת מאמרים בנושא השמנה ותזונה

 התהליך הטיפולי בקליניקה פלוס+

  • – הערכה רפואית – רופא מומחה בשיתוף מטפל פרא-רפואי בכיר ייפגש עמכם לאבחן את המאפיינים האישיים והמשפחתיים הגורמים להשמנה.
  • – תוכנית מותאמת אישית – נבנה יחד אתכם תוכנית טיפולים מותאמת אישית למטופל ולמשפחה על מנת לשנות הרגלי חיים ושגרה ולפתור את הבעיה מהשורש.
  • – הדרכה וכלים – נדריך את כל בני המשפחה בשינויים הנדרשים בשגרת המשפחה כדי לתמוך בהתמודדות היומיומית עם הבעיה ונספק לכם כלים להצלחה.
  • פתרונות מעשיים – נמצא יחד פתרונות יצירתיים שיתאימו לכם ולשגרת יומכם שיאחדו אתכם כמשפחה קשובה ותומכת. יחד נתכנן שינויי תזונה המתאימים למשפחה כולה; נבחן את הרגלי הפעילות ונבנה לכם תוכנית לפעילות גופנית מהנה, נמפה את סדר היום ונתאים לכם אישיתאת הפתרונות הרפואיים וההתנהגותיים.
  • – טיפול משולב – צוות רב תחומי של מטפלים בכירים יטפל לעומק בהיבטים השונים של הילד/ה, והמשפחה. המטפלים שלנו מתמחים בטיפולי מגע, תנועה, נשימה, טיפול רגשי ועוד.
  • ליווי ומעקב – רופא מומחה יעריך את התקדמות הטיפול בכל שלב ושלב, מטפל בכיר ילווה אתכם בכל שלבי תוכנית הטיפול שבחרתם ויעזור בכל סוגיה שתתעורר.

סדנאות טיפוליות להורים

את משא ההתמודדות עם בעיות השמנה והפרעות אכילה, אפשר להקל במקצת כאשר חולקים ומשתפים עם אנשים אחרים הנמצאים במצב דומה. לשם כך אנו מציעים גם סדנאות טיפוליות להורים לילדים ונוער הסובלים מבעיות השמנה, וסדנאות ייחודיות לבני נוער.

המשתתפים בסדנאות הטיפוליות מקבלים ידע וכלים להתמודדות עם סוגיות שונות, יחד עם הזדמנות לאינטראקציה עם הורים אחרים, הדיון המשותף יאפשר הפרייה הדדית ויצירת קבוצות תמיכה.

הסדנאות מועברות על ידי רופאים ומטפלים המומחים בתחומם ומספקות מענה ממוקד ויעיל לשאלות ובעיות שתעלו תוך כדי הסדנא. בין אם זו הדרכה תזונתית, הצעות לפעילות גופנית או כלים להתמודדות רגשית, תמיד תקבלו מאתנו פתרונות יצירתיים ומעשיים עבורכם.

אנו מבטיחים לכם תהליך אפקטיבי, יעיל ומותאם אישית לילדיכם, לכם ולמשפחתכם.  נצייד אתכם בכלים ובידע שבהם תוכלו להשתמש גם הלאה כדי להגיע לתוצאות מיטביות, במהירות ולאורך זמן.

Comments are closed.